Інфозустрічі з експорту до Великої Британії

Інфозустрічі з експорту до Великої Британії

26 квітня і 3 травня Торгово-промислова палата України запрошує на інформаційні зустрічі на тему: «Експорт до Великої Британії: визначення тарифних та нетарифних заходів для виходу на британський ринок».

Замислювалися щодо експорту непродовольчої продукції до Великої Британії, але не знаєте, з чого почати?

Плануєте експортувати нехарчові товари на британський ринок, але до кінця не розумієте, які аспекти слід врахувати для успішного експорту до Великої Британії?

Українські експортери можуть скористатись перевагами, які надає Зона вільної торгівлі з Великою Британією. Але необхідно розуміти, як цими перевагами скористатись? Що змінилось у вимогах Великої Британії до імпортованих товарів після виходу країни з Європейського Союзу? Що потрібно зробити для успішного експорту на британський ринок?


Відповіді на ці та багато інших питань Ви отримаєте на двох інфозустрічах на тему  «Експорт до Великої Британії: визначення тарифних та нетарифних заходів для виходу на британський ринок», які відбудуться онлайн 26 квітня 2023 р. та 3 травня 2023 р.

Під час першої інфосесії Ви дізнаєтесь про тарифні бар’єри при експорті до Великої Британії, а саме:

 • Які переваги надає українському експортеру Зона вільної торгівлі з Великою Британією;
 • Як обрати найбільш вигідний торгівельний режим для експорту до Великої Британії;
 • Який розмір мита застосовується до конкретної продукції;
 • Навіщо підтверджувати країну походження товару.

Під час другої інфосесії розберемо нетарифні бар’єри при виході на британський ринок:

 • Чим загрожує українському підприємству невідповідність непродовольчої продукції регуляторним вимогам Великої Британії;
 • Які основні вимоги до нехарчової продукції необхідно знати при плануванні експорту до Великої Британії;
 • Що потрібно нанести на пакування, щоб реалізовувати непродовольчі товари без перешкод на британському ринку;
 • Як довести відповідність нехарчової продукції законодавчим вимогам Великої Британії. 
   

Спікери:

 1. Першу інфосесію проведе Дарина Антоненко – сертифікований консультант з експорту та доведення технічної відповідності Харківської ТПП
 2. Другу інфосесію проведе Алла Сайпанова – сертифікований консультант з експорту та доведення технічної відповідності Харківської ТПП

Посилання на реєстраціюhttps://forms.gle/FCEnshLeN1K7sVFc7

Захід організовано Торгово-промисловою палатою України за підтримки проєкту “Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу”, який впроваджує Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та фінансує Уряд Німеччини через Німецький банк розвитку (KfW).