Інформаційний буклет «МІЖНАРОДНА ТОРГІВЛЯ: корисні поради для експортерів та імпортерів»

Запорізька торгово-промислова палата презентує нове практичне видання для бізнесу. В інформаційному буклеті «МІЖНАРОДНА ТОРГІВЛЯ: корисні поради для експортерів та імпортерів» розміщено відомості, що допоможуть перевірити надійність партнерів, зокрема, перелік авторитетних джерел для перевірки учасників ланцюга постачання, основні документи для організації міжнародної поставки товару, чек-лист для перевірки зовнішньоекономічного контракту. Також – інформація щодо застосування карнетів А.Т.А. для тимчасового ввезення / вивезення товарів. Окремий розділ присвячено найбільш поширеним питанням, пов’язаним з правилами ІНКОТЕРМС.

Автор: Микола Ларін, віцепрезидент Товариства українсько-китайської дружби, голова ради Асоціації експортерів та імпортерів, сертифікований тренер ICC з правил Інкотермс-2020.

Видавець: Запорізька торгово-промислова палата

Відповідальність за зміст матеріалів буклету несе автор.
Буклет розроблено та надруковано у рамках «Забезпечення функціонування Центру Підтримки Експорту» відповідно до заходів «Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021-2023 роки».