ІНФОКОМ ЛТД: рішення промислового інтернету речей

ІНФОКОМ ЛТД: рішення промислового інтернету речей

У квітні 2022 року фахівці ІНФОКОМ ЛТД закінчили проект з інтеграції даних розробленої системи АСУ ТП та #MindSphere – рішення промислового інтернету речей у рамках моделі «IoT як послуга», яке пропонує на ринку всесвітньо відома компанія Siemens.

На цьому етапі метою проекту з інтеграції систем є отримання повних даних щодо стану обладнання на виробництві (робота, заплановані та незаплановані простої) для проведення наступних обчислень OEE (Overall Equipment Effectiveness – загальна ефективність обладнання), а відповідно відображення ключових показників експлуатаційної ефективності в реальному часі. Перед впровадженням інженерами підготовлено дерево «зупинок» з більш ніж 200 можливими причинами, що застосовуються до різних типів обладнання, датчиків, лічильників, аварійних сигналів. Обидві системи (АСУ ТП та MindSphere) налаштовані на обмін даними при зміні ситуації. Збір таких даних дозволить:

Отримувати дані про час роботи та зупинки, а також про незаплановані простої

Реєструвати короткі зупинки роботи та коди їх причин

Планувати профілактичне обслуговування залежно від плану завантаження обладнання

Подібна аналітика даних про ефективність роботи ліній та обладнання за допомогою моніторингу дозволить виявляти слабкі ланки в лініях та посилювати їхню надійність.

Автоматичний збір даних при цьому звільнить операторів від необхідності введення даних вручну і замінює ведення документації вручну за фактом на використання панелей моніторингу та аналітику в реальному часі.

Збір виробничих даних у хмарі MindSphere дозволить Замовнику також проводити порівняння між декількома підприємствами групи.

Сайт ІНФОКОМ ЛТД:

https://ia.ua

Контакти:

sales@ia.ua

+38 (067) 616-87-58

+38 (050) 341-71-09

+38 (061) 213-78-55