III міжнародний форум: Міжнародні дні бізнесу: 21 вересня 2023 року

III міжнародний форум: Міжнародні дні бізнесу: 21 вересня 2023 року

Торгово-промислова палата України за підтримки програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку за дорученням Європейського союзу та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та проекту «Розвиток переміщених осіб ті відновлення бізнесу», який впроваджує представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та фінансує уряд Німеччини через Німецький банк розвитку «KfW», запрошує представників організацій на III міжнародний форум: Міжнародні дні бізнесу: Роль організацій діаспори у відновленні українського бізнесу через процеси інтернаціоналізації ринків», який відбудеться 28 вересня 2023 р.

Форум передбачає гібридний формат заходу.

Дата: 21 вересня 2023 року
Час: 10:00-16:00
Формат проведення: гібридний

Проектом програми Форуму передбачається проведення змістовного пленарного засідання за участі керівництва уряду, головних міністерств, міжнародних організацій та проектів, які працюють в напрямку розвитку діаспори, сприяння інтернаціоналізації ринку та відновлення бізнесу.

Учасники отримують практичну інформацію щодо програм підтримки та відновлення бізнесу, створення представництв та відкриття спільних підприємств за кордоном.   

Робоча мова заходу: українська, англ.

Запрошуємо представників бізнесу долучитись до роботи форуму в режимі ОНЛАЙН, реєстрація за посиланням: https://forms.gle/SSNEafQr6euzaJ6WA.

Представники організацій підтримки бізнесу, органів державного та місцевого саморегулювання, міжнародних та донорських організацій, кластерних об’єднань запрошуємо прийняти участь в оффлайн форматі (за попередньою реєстрацією).

Місце проведення: готель Інтерконтиненталь, вул.Велика Житомирська, 2а, м.Київ.

Важливо! Звертаємо Вашу увагу, що організатори форуму, враховуючи воєнні дії, намагається забезпечити безпечне перебування учасників під час проведення заходу, вживаючи всі необхідні дії.

Чекаємо на Вас!