I-GO Assistant: безкоштовний інструмент швидкої самооцінки та навігації з ресурсоефективності

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва повідомляє про можливості I-GO Assistant, розробленого Платформою зеленої промисловості, що призначений для малих та середніх підприємств (МСП) з метою надання їм спрощеного доступу до адаптованих знань та послуг підтримки з ресурсоефективності, які є найбільш актуальними відповідно до їх розміру, сектору діяльності та місцезнаходження.

I-GO Assistant – це безкоштовний інструмент швидкої самооцінки та навігації з ресурсоефективності, який пропонує безліч переваг, а саме:

  • Оцінка ресурсоефективності на основі швидкої самооцінки дозволяє визначити досягнутий прогрес на даний момент щодо раціонального управління енергією, водою, відходами, матеріалами та хімічними речовинами.
  • Функція порівняльного аналізу допоможе підприємству порівняти свої показники ресурсоефективності з іншими МСП у їхній країні та секторі діяльності.
  • Набір індивідуальних рекомендацій, враховуючи показник ресурсоефективності підприємства, визначає можливості підвищення ресурсоефективності та пропонує конкретні ключові кроки для покращення діяльності.
  • Адаптований перелік знань та послуг підтримки допоможе підприємству впровадити конкретні рекомендації з ресурсоефективності.

Також запрошуємо Вас оцінити використання інструменту I-GO Assistant та зробити його кращим за посиланням https://forms.gle/UEG3WE7mhnd9yBw7A. Ваша думка дуже важлива для нас!

Для отримання додаткової інформації про інструмент I-GO Assistant, звертайтесь, будь ласка, до команди Платформи зеленої промисловості.