Грантова програма на підтримку участі українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах

Грантова програма на підтримку участі українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму на підтримку участі українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах! У рамках програми передбачається надати близько 30 грантів обсягом від $35000 до $90000 із загальним обсягом допомоги $2 млн. Участь українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» сприятиме відновленню та розвитку експортних продажів, допоможе залучити інвестиції, розширити доступ до іноземних ринків, а також відкрити нові бізнес-можливості. Пріоритетними галузями для надання грантової підтримки є інформаційні технології, інжиніринг, виробництво, а також креативні індустрії та послуги. Проте Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям відбору, а також захочує брати участь організації, які не мають досвіду співпраці з міжнародними донорами.

«З початку повномасштабної війни Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” підтримала участь 348 українських бізнесів з ІТ, креативних індустрій, харчової та меблевої галузей у 31 міжнародній торговельній місії у таких країнах як США, Великобританія, Франція, Іспанія, Німеччина. Підприємці підвищили впізнаваність своїх компаній на іноземних ринках, підготували фундамент для повноцінного виходу на іноземні ринки та знайшли нових клієнтів і партнерів. Протягом наступного року ми плануємо підтримати участь МСП у ще 30 заходах. Ми шукаємо комплексні проєкти, які включатимуть тренінги та підготовку до місій, розробку аналітичних матеріалів, участь в торговельних заходах, проведення заходів після поїздки для обміну досвідом з іншими підприємцями», – зазначила керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка» Олеся Залуська.

Заповнюй грантову заявку за посиланням: https://chemonics.submittable.com/…/rfa-2023-035-grants…

Детальна інформація щодо подачі заявки, необхідних документів та критеріїв відбору за посиланням: http://surl.li/hkulf

Прийом заявок за двома дедлайнами:

  1. до 25 червня 2023 року (для торгових заходів з 20 серпня 2023 року до 14 лютого 2024 року)
  2. до 15 вересня 2023 року (для торгових заходів з 15 лютого 2024 року до 15 серпня 2024 року)

    Запитання щодо процесу подання заявок можна надсилати на Grants@cepukraine.org із зазначенням «RFA-2023-035» у темі електронного листа.Реалізація грантової програми відбувається за підтримки Міністерство економіки України, Міністерство цифрової трансформації України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту Дія.Бізнес та Ukrainian Startup Fund. Міжнародна торгівля була і залишається одним із ключових фокусів Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Програма системно підтримує бізнес у розширенні їхньої торговельної присутності на іноземних ринках.