Геннадій Чижиков представив систему ТПП України на бізнес-конференції «REBUILD UKRAINE»

Геннадій Чижиков представив систему ТПП України на бізнес-конференції «REBUILD UKRAINE»

Президент ТПП України Геннадій Чижиков представив систему Торгово-промислової палати України на бізнес-конференції «Rebuild Ukraine».

Захід за участі прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, віце-прем’єр-міністра, Міністра фінансів Канади Христі Фріланд, парламентарів, експертів та представників бізнес-спільнот України та Канади відбувся 23 листопада 2022 року у м. Торонто.

Гарна новина: канадський бізнес зацікавлений в участі в інвестиційних програмах відновлення України. Для України пріоритетними є такі напрями: сектор безпеки та ВПК, аграрний сектор, енергетика, IT-сектор, нова інфраструктура та проекти відновлення.

Президент ТПП України Геннадій Чижиков подякував Канаді та  Canada-Ukraine Chamber of Commerce за незламну підтримку України. І наголосив, що Україна потребує подальшої активнішої підтримки канадського бізнесу:

“Саме зараз формуються партнерства й інвестиційні плани відбудови України. Приємно бачити зацікавленість канадської сторони у інвестиціях в аграрний сектор, енергетику, IT, будівництво, підтримці МСБ.  Поділяю думку прем’єра Дениса Шмигаля, що найбільше виграють ті, хто першими інвестує в Україну!”