Форум «Кращі практики: як українські спільноти реагують на виклики часу»

Форум «Кращі практики: як українські спільноти реагують на виклики часу»

9-10 грудня Ukrainian Cluster Alliance проводить онлайн-форум «Кращі практики: як українські спільноти реагують на виклики часу». Торгов-промислова палата України виступає партнером заходу. Формат заходу передбачає виступи онлайн представників БО та кластерів, експертного середовища та аналітичних груп, міжнародних донорів та компаній.

Війна суттєво вплинула та змінила діяльність численних кластерів та бізнес-об’єднань (БО) України. Нові виклики є численними й стосуються першочергово стійкості бізнесів, яких об’єднують ці організації. Тому питання реакції й пошуку кращих методів та практик в прийнятті подібних викликів гостро стоять перед керівництвом багатьох організацій.

Український кластерний альянс (УКА) пропонує встановити національний рейтинг кращих практик серед БО та кластерів України. Ще влітку ми розпочали перелік успішних історій колективного реагування на своїх ресурсах й переконані, що подібні історії є в багатьох БО. Й, звісно, такі кейси потребують колективного обговорення та розгляду. Отже, перша 1-ша хвиля демонстрації кращих кейсів колективного реагування на нові виклики відбудеться 9-10 грудня в режимі онлайн.

Програма форуму

Реєстрація

Детальніше на сайті форуму