Фінський технологічний центр у сфері енергетики шукає нові технології від стартапів

Глобальний бізнес-інкубатор в сфері енергетики шукає стартапи та підприємства з новими технологіями.
Фінський технологічний центр із міжнародними енергетичними технічними партнерами шукає нові технології від стартапів та зростаючих компаній, які вирішують справжні проблеми в енергетичному бізнесі, щоб запросити до бізнес-інкубатора в енергетичному секторі. Усі стартапи й зростаючі компанії з початковими або мастабуємими фазами зростання запрошуються, так само як і нові великі підприємства в сферах повязанних з енергетичним сектором. Потенційні типи співробітництва могли б бути або фінансовою та ліцензійною угодою або технічним співробітництвом.Модель співробітництва може змінюватися та може бути наприклад фінансовою угодою, ліцензійною угодою або технічною угодою про співробітництво, але точна форма співробітництва могла б бути визначена лише самими потенційними партнерами.

Якщо запит зацікавив, напишіть на e-mail: een.network.ukraine@gmail.com, вказавши код TRFI20221123017 та описавши бажану співпрацю.

Запорізька торгово-промислова палата – офіційний партнер мережі EEN  у Запорізькому регіоні.

З питань представлення компанії у Європейській мережі підприємств запрошуємо запорізькі компанії звертатися до управління організаційної роботи і міжнародних відносин Запорізької ТПП.

Наші контакти: (050) 484-11-97, (061) 233-11-72, e-mail: oso@cci.zp.ua