Фінський та турецький бізнес зацікавлені у роботі з Україною

Фінський та турецький бізнес зацікавлені у роботі з Україною

16 вересня експерти, представники Запорізької торгово-промислової палати взяли участь в онлайн-конференції Торгово-промислової палати України «Економічні перспективи, можливості фінсько-турецько-українського партнерства», присвячена відбудові України.

 

«Зараз увага і допомога обох країн націлена на Україну. І ми можемо стати драйвером як двосторонньої, так і тристоронньої взаємодії. Зібрали сьогодні бізнес та дипломатів Фінляндії, Туреччини й України в рамках конференції з відбудови України. Дуже приємно було вітати і назвати друзями понад сотню учасників заходу! Ми об’єднали бізнеси та державні відомства, банки, щоб знайти нові рішення для співпраці, які можуть бути реалізовані через палати та інвестиційні агентства», – сказав під час виступу президент ТПП України Геннадій Чижиков.


Захід відбувся за участі Посольства України у Фінляндській Республіці, Торгової палати Фінляндії, Фінської бізнес-групи в Україні, Фінсько-Турецької Бізнес-Гільдії, представників бізнесу.

Товарообіг між Україною та Туреччиною торік сягнув $7,38 млрд, а між Україною та Фінляндією – $ 0,40 млрд.

Під час конференції усі сторони представили свої можливості та пропозиції. Зокрема державні банки України, UkraineInvest, представники фінських та турецьких партнерів.

Геннадій Чижиков розповів про роботу системи ТПП як найбільшої бізнес-асоціації країни. Він акцентував на досвіді та можливості регіональних палат у підтримці бізнесу, експортерів, логістиці та серйозному потенціалі регіональної співпраці.
 

«Палата готова надати всю необхідну допомогу з нашого боку, щоб фінський і турецький бізнес знайшли надійних партнерів в Україні. Ми сповнені оптимізму, оскільки бачимо активну позицію наших партнерів щодо можливості виходу на новий рівень співпраці», – сказав Чижиков.


Надалі буде опрацьовано й узагальнено отримані запити та інформацію, щоб підготувати реалізацію якісного «стрибка» у активізації тристоронніх ділових зв’язків.