“Енергетичний форум” об’єднав провідні европейські профільні компанії

“Енергетичний форум” об’єднав провідні европейські профільні компанії

Експерти Запорізької торгово-промислової палати взяли участь у міжнародному заході «Енергетичний форум», організованому Консорціумомом EEN Україна. Представники МСП з різних країн презентували свою продукцію та описали потенційні можливості для співпраці з ними (ціни, умови поставки, строки та об’єми потенційних замовлень тощо).

Координатор консорціуму EEN Ukraine Шубіна Ольга представила Європейську Мережу Підприємств (Enterprise Europe Network), що є глобальною міжнародною мережею де підприємці зі всього світу шукають бізнес-партнерів.

В рамках заходу участники обсудили шляхи допомоги українському бізнесу, обласним державним адміністраціям та кластерним організаціям, з метою підвищити енергетичну стійкість та отримати пропозиції співпраці від виробників електрогенеруючого обладнання з ЄС.

На заході були представлені провідні европейські енергетичні компанії, серед яких: – ELPOL Centrum Elektroniki i Automatyki (https://een-humanitarian-corridor-for-ukraine.b2match.io/…)- AMG partner sp. z o.o. (https://een-humanitarian-corridor-for-ukraine.b2match.io/…)- BPO (https://een-humanitarian-corridor-for-ukraine.b2match.io/…)- LightMirror (https://een-humanitarian-corridor-for-ukraine.b2match.io/…)- Enertek Ltd (https://een-humanitarian-corridor-for-ukraine.b2match.io/…).

Представники українських компаній мали можливість задавати запитання та виступити з зустрічними пропозиціями, а також мали можливість призначити особисті перемовини з представниками європейських виробників.

Зустрітися з участниками “Енергетичного форуму ” можете і ви. Реєструйтеся за посиланням на метчмейкінг платформі Electric energy matchmaking Forum for Ukraine support та призначайте віртуальні зустрічі з участниками та налагоджуйте співпрацю: https://een-humanitarian-corridor-for-ukraine.b2match.io/

Переглянути відео заходу:

https://www.facebook.com/EEN.Ukraine/videos/701158201682564