Електронна черга на перетин кордону: правила користування, труднощі та можливості

Електронна черга на перетин кордону: правила користування, труднощі та можливості

23 лютого 2023 року експерти Запорізької ТПП взяли участь в онлайн-заході «Електронна черга на перетин кордону: правила користування, труднощі та можливості», організованому Консорціум EEN Україна.

Трансляція заходу доступна за посиланням: https://eu-ua-solidarity-lanes.seu.b2match.io/page-1931

Модератором заходу виступила координатор Консорціму EEN-Ukraine Шубіна Ольга. В рамках заходу спікери розповіли про новий механізм перетину КПВВ та основні виклики та можливості у використанні даної системи. В рамках заходу спікери розкрили основні питання з боку транспортних та логістичних компаній.

На заході виступили: генеральний менеджер Консорціуму EEN-Україна Олена Фесенко, розповіла про можливості платформи “EU-Ukraine Solidarity Lane Platform”, Олександр Ніколаєв, заступник начальника управління європейської інтеграції департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, Тимофій Мураховський, директор з комерційної роботи та логістики АТ “Українська залізниця, розповів про розвиток ринку залізничних перевезень у 2023 році, Степан Терзі, начальник відділу організації безпеки та розслідування аварій і інцидентів на наземному транспорті, розповів про основні механізми систем ” Е-Черга” для перетину кордону.

В рамках заходу компанії, що беруть участь у В2В-зустрічах на платформі EU-Ukraine Solidarity Lanes (https://eu-ua-solidarity-lanes.seu.b2match.io/) презентували свій асортимент продукції, поділилися контактними даними з міжнародними партнерами, та представили аудиторії та баєрам свої комерційні пропозиції та деталізацію обсягів.