Експорт рослинних кормів в КНР: роз’яснення процедури продовження реєстрації для українських виробників

Держпродспоживслужба повідомляє про процедуру продовження реєстрації Генеральною митною адміністрацією Китайської Народної Республіки українських виробників рослинних кормів, а саме соняшникового та ріпакового шроту і бурякового жому.

Зазначена інформація надана Посольством України в КНР і, відповідно до неї, процедура продовження реєстрації передбачає подання зацікавленою потужністю заяви щодо продовження реєстрації та підтвердження у формі листа компетентним органом країни призначення відповідності виробництва, передбаченим двосторонніми протоколами санітарним та фітосанітарним вимогам до територіального органу Держпродспоживслужби за місцем розташування потужності. Протоколи ветеринарно-санітарних та фітосанітарних вимог щодо експорту шроту ріпакового, соняшникового та бурякового жому опубліковані на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби.

Зазначаємо, що відповідність вимогам країни-призначення перевіряється за результатами інспектування (заходу державного контролю) з метою подальшого складання акту державного контролю (перевірки) на відповідність вимогам країни призначення.

Довідково. Із переліком українських потужностей, затверджених на експорт рослинних кормів (соняшниковий та ріпаковий шроти, буряковий жом) до КНР можна ознайомитись на вебпорталі Головного митного управління Китайської Народної Республіки.