Експерти ЗТПП взяли участь у засіданні Української частини Українсько-Британської ділової ради

Експерти ЗТПП взяли участь у засіданні Української частини Українсько-Британської ділової ради

Установчі збори Української частини Українсько-Британської ділової ради відбулись 29 травня 2023 року у Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI, а також онлайн.

«Вдячний за участь усім учасникам засідання української частини Українсько-Британської ділової ради! Для нас важлива зацікавленість представників бізнесу, місцевої влади, регіональних ТПП, дипломатів у розвитку торгівлі з Великою Британією, бо інтерес – половина успіху!», – сказав під час засідання Г. Чижиков, президент ТПП України.

Координатором роботи Української частини Українсько-Британської ділової ради обрано Геннадія Болдиря, члена Ради ТПП України.

Українсько-Британська ділова рада є частиною механізму налагодження співпраці між українським та британським бізнесом з метою пожвавлення експорту і завдяки Угоді про цифрову торгівлю між нашими країнами, скасуванню імпортних мит і тарифних квот, оновленій угоді про вільну торгівлю й тісному співробітництву з Лондонською палатою, яка стає провідником для українських компаній на британські ринки.