Експерти Запорізької ТПП набувають нових знань з експортного консалтингу

Експерти Запорізької ТПП набувають нових знань з експортного консалтингу

Експерти Запорізької торгово-промислової палати консультують підприємства на всіх етапах експортної діяльності. Щоб надати компаніям всебічну фахову підтримку, не зупиняємось у власному навчанні і самовдосконаленні.

Наразі провідна експертка з питань зовнішньоекономічної діяльності Ольга Щолкіна є учасницею навчального курсу Export Consultants Mastery.

Це інтенсивна довгострокова навчальна програма для експортних консультантів, що допомагає розвинути та покращити компетенції індивідуальної консалтингової діяльності, а також створити власну компанію. Професійність тренерів, інтенсивність навчання, кількість виконаних практичних завдань на основі реальних компаній дають змогу прирівнювати програму до ступеня Masters degree в найкращих європейських університетах.

Серед великої кількості заявок обрано лише 60 найкращих кандидатів, які вже розпочали навчання:

💡почали вести власні сторінки у соціальних мережах та ділиться з вами корисними лайфхаками з експорту (будемо ділитися з вами дописами з корисними експертними рекомендаціями 😉)

💡кожна регіональна команда знайшла перші 3 українські компанії з різних секторів економіки, яким надаються безкоштовні консультації з експорту (у їх числі – і запорізька компанія)

💡прослухали перші 220 хвилин освітніх відео англійською мовою 😲🎥.

💡 пройшли дводенний 16-годинний інтенсив, адже практика – головна складова програми.

Мали корисний воркшоп від Джин Саттон, експертки з Великої Британії, що був присвячений експортній частині навчання консультантів. Джин розкрила усі секрети свого багаторічного досвіду та поділилися з учасниками, як ефективно робити ринкове дослідження для вибору експортного ринку, які корисні ресурси та програми для цього використовувати, як зробити ChatGPT та інші AI-інструменти своїми помічниками у роботі.

Другий воркшоп був присвячений ефективним навичкам для старту консультантської компанії. Роджер Стент та Ану-Малл Наарітс ділилися стратегіями командної роботи, правильного управління часом та побудови довіри всередині команди. Учасники отримали безцінні поради, готуючись до майбутніх викликів.

Також у програмі курсу:

🔹 Інтенсивні тренування та практичні завдання, які відображають реальний досвід бізнесу та експорту.

🔹 Висококваліфіковані міжнародні тренери з реальним консалтинговим досвідом, які діляться своїми знаннями та навичками.

🔹 Гейміфікована навчальна платформа, яка допомагає засвоїти матеріал в ігровій формі.

🔹 Індивідуальний підхід до розвитку кожного учасника та можливість створити свій власний бізнес.

Звертайтесь до експертів Запорізької ТПП та отримайте фахову підтримку з експортної діяльності! Ми завжди володіємо актуальною інформацією, щоб допомогти запорізьким компаніям посилити позиції на зовнішніх ринках!

Контакти Управління міжнародної діяльності Запорізької ТПП:

тел.: +38 (061)233-11-72

e-mail: oso@cci.zp.ua, info1@cci.zp.ua

***

Програма Export Consultants’ Mastery розроблена Visionest Institute in Ukraine (Естонія) у співпраці з Офіс з розвитку підприємництва та експорту в межах національного проєкту Дія.Бізнес. Проект реалізовується за фінансової підтримки Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program» U.S. Embassy Kyiv Ukraine та ESTDEV – Estonian Centre for International Development.