Експерти Запорізької торгово-промислової палати здійснюють супровід компаній у питаннях підготовки техфайлів для експорту в ЄС

Експерти Запорізької торгово-промислової палати здійснюють супровід компаній у питаннях підготовки техфайлів для експорту в ЄС

Стартував проєкт «Подолання викликів відповідності вимогам ринків: прокладання шляху до євроінтеграції​​», що реалізує Торгово-промислова палата України спільно з регіональними ТПП.

Експерти Запорізької торгово-промислової палати пройшли курс підвищення кваліфікації з питань доведення відповідності та технічного регулювання продукції відповідно до стандартів ЄС і вже почали роботу з учасниками. Наразі тривають консультації компаній – виробників косметичної продукції.

Підприємства разом з консультантами-менторами Запорізької ТПП Ксенією Нагорною і Ольгою Щолкіною створюють  пакет необхідних документів для підтвердження відповідності. Зокрема, це технічний файл, декларація про відповідність, технічна специфікація. Робота триватиме до кінця серпня.

Також 11 червня починаються безкоштовні тренінгові заходи для учасників – з оцінки відповідності косметичної продукції вимогам Євросоюзу.

На черзі заходи для інших галузей виробництва:

• Пакувальні матеріали – 25, 27 червня, 02, 04 липня 2024

• Будівельна продукція – 9, 11, 16, 18 липня 2024

• Машини – 06, 08, 13, 15 серпня 2024

Запрошуємо запорізькі компанії до участі!

Реєстрація:

https://forms.gle/1ewBH2nzwBJPrbww7

Вимоги до компаній – учасників проєкту:

1. Мікро-, мале або середнє підприємство;

2. Наявність продукту, потенційних експортних контрактів або диверсифікація ринків (наявні попередні експортні поставки продукції);

3. Реєстрація компанії та виробництва на підконтрольних уряду України територіях (або релокація).

Супровід надається в рамках проекту, який реалізується в межах проекту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), що фінансується урядом Німеччини і виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Навчання організовує та проводить Торгово-промислова палата Україні в партнерстві з Харківською торгово-промисловою палатою.