Експертні дослідження: фіксація та оцінка пошкодженого майна

Система торгово-промислових палат в Україні долучилась до експертних досліджень шкоди та збитків майна юридичних осіб в результаті воєнної агресії росії проти України. Запорізька ТПП, маючи повноваження експертної організації (Закон України №671/97-ВР від 02.12.1997 «Про торгово-промислові палати в Україні»), виконує роботи з фіксації пошкодженого майна (фото- та/або відеозйомка), оцінювання його вартості, розрахунку упущеної вигоди, що в подальшому буде основою для відшкодування збитків юридичних осіб.
Кожен випадок завданих збитків – індивідуальний. Тому наше завдання зараз – фіксувати шкоду, описувати збитки та складати відповідні акти.

20 березня 2022 року Постановою КМУ №326 затверджено «Порядок визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії російської федерації», відповідно до якого основними показниками, за якими оцінюються шкода та збитки є: вартість втраченого, знищеного чи пошкодженого майна та упущена вигода (доходи, які підприємство могло б реально одержати за звичайних обставин, якби його майно не було знищене чи пошкоджене).

Контакти:

Управління експертиз Запорізької ТПП

e-mail: ean@cci.zp.ua

тел.: +38 067 109 72 55, +38 096 964 81 61