Експертка Запорізької ТПП стала випускницею програми Export Consultants Mastery і отримала сертифікат експортного консультанта

Експертка Запорізької ТПП стала випускницею програми Export Consultants Mastery і отримала сертифікат експортного консультанта

Набуваємо нових знань і компетенцій, щоб здійснювати постійну та всебічну консалтингову підтримку запорізьких компаній на шляху до нових експортних ринків! Провідна експертка з питань зовнішньоекономічної діяльності Ольга Щолкіна стала випускницею освітньої програми Export Consultants Mastery.

Позаду – 9 місяців насиченого онлайн-навчання від кращих українських і закордонних тренерів, злагоджена робота у команді, практична робота з українськими компаніями.  

«Вся наша команда та міжнародні тренери надзвичайно пишаємося вами, ви справжні професіонали своєї справи. Ви пройшли нелегкий шлях 9-ти місячного інтенсивного навчання, і ви це змогли. Кожен з вас сьогодні переможець, ви – суперсила. Ваші очі мають запальний вогонь та натхнення на подальші звершення. Віримо і знаємо, що це тільки початок, а ми завжди поруч», – зазначається на сторінці  авторів програми – Visionest Institute in Ukraine (Естонія).

Export Consultants Mastery – це інтенсивна довгострокова навчальна програма для експортних консультантів, що допомагає розвинути та покращити компетенції індивідуальної консалтингової діяльності. Професійність тренерів, інтенсивність навчання, кількість виконаних практичних завдань на основі реальних компаній дають змогу прирівнювати програму до ступеня Masters degree в найкращих європейських університетах.

Серед великої кількості заявок було обрано лише 60 найкращих кандидатів з різних регіонів України.

У програмі курсу:

🔹 Інтенсивні тренування та практичні завдання, які відображають реальний досвід бізнесу та експорту.

🔹 Висококваліфіковані міжнародні тренери з реальним консалтинговим досвідом, які діляться своїми знаннями та навичками.

🔹 Гейміфікована навчальна платформа, яка допомагає засвоїти матеріал в ігровій формі.

🔹 Індивідуальний підхід до розвитку кожного учасника та можливість створити свій власний бізнес.

Звертайтесь до експертів Запорізької ТПП та отримайте фахову підтримку з експортної діяльності! Ми завжди володіємо актуальною інформацією, щоб допомогти запорізьким компаніям посилити позиції на зовнішніх ринках!

Контакти Управління міжнародної діяльності Запорізької ТПП:

тел.: +38 (061) 233-11-72

e-mail: oso@cci.zp.ua, info1@cci.zp.ua

***

Програма Export Consultants’ Mastery розроблена Visionest Institute in Ukraine (Естонія) у співпраці з Офіс з розвитку підприємництва та експорту в межах національного проєкту Дія.Бізнес. Проект реалізовується за фінансової підтримки Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program» U.S. Embassy Kyiv Ukraine та ESTDEV – Estonian Centre for International Development.