Експертка Запорізької ТПП провела майстер-клас для підприємців, присвячений роботі на платформі для пошуку партнерів The Supply Chain Resilience

Експертка Запорізької ТПП провела майстер-клас для підприємців, присвячений роботі на платформі для пошуку партнерів The Supply Chain Resilience

Запорізька торгово-промислова палата допомагає бізнесу ефективно користуватись онлайн-інструментами для пошуку партнерів, проведення В2В-перемовин.

15 листопада керівниця управління міжнародних відносин Запорізької ТПП, експертка зовнішньоекономічної діяльності Ксенія Нагорна провела практичний майстер-клас для підприємців, присвячений платформі The Supply Chain Resilience.

Це ресурс для оптимізації ланцюгів постачання між Україною та ЄС. Єврокомісія спільно з Enterprise Europe Network запустили спеціальну платформу Supply Chain Resilience для допомоги компаніям з Євросоюзу та України вести спільний бізнес.

Головним чином, платформа допомагає компаніям знайти найбільш оптимальні форми співпраці та подолати вузькі місця у ланцюгах постачання. Тут можна знайти нових партнерів, а також більше варіантів транспортування продукції у той чи інший бік.

Майстер-клас проведено в рамках проєкту «Зростаємо разом» і практичного семінару на тему: «Розвиток експорту. Пошук міжнародних партнерів та діджитал-інструменти підтримки експорту», організованого Торгово-промисловою палатою України та Координаційним Центром Підтримки Експорту.

Під час заходу учасники ознайомились з основними платформами для пошуку інформації для експорту продукції за кордон та отримали практичні навички використання платформ для пошуку партнерів за кордоном, розміщення інформації про продукцію на маркетплейсах.

Довідкова інформація:

Захід організовано в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку за дорученням Європейського Союзу та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Захід став можливий за рахунок додаткового фінансування уряду Німеччини. Організатори заходу – Торгово-промислова палата України та Координаційний центр підтримки експорту.

Зміст публікації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.