Екотехнологічна компанія “Гранік” на “ЕкоФорумі-2021”

Екотехнологічна компанія “Гранік” на “ЕкоФорумі-2021”

Під час “ЕкоФоруму-2021” у ВЦ “Козак-Палац” Екотехнолоігчна компанія “Гренік” представила напрацювання у сфері поводження з відходами: у виставковій залі працював стенд компанії, також керівник ЕК “Гранік” Геннадій Дубов виступив на тематичній панельній дискусії заходу.
На офіційні ФБ-сторінці компанії зазначається:

“Сьогодні завершився «Еко Форуму 2021», і він був справді важливим для міста. Цікавість запоріжан до екологічної проблематики — це чудовий тренд, який має перерости у реальне розв’язання проблем навколишнього середовища у місті.

Насиченим та корисним цьогорічний форум став і для нашої компанії! По-перше, дякуємо всім, хто підходив до нашої локації та цікавився послугами «Граніка». За 2 дні ми встигли познайомитися з багатьма потенційними клієнтами.

Крім того, засновник компанії «Гранік» Геннадій Дубов розповів про те, як створити у громаді систему поводження з відходами та навіщо це потрібно. Зараз проблема сміття актуальна для більшості населених пунктів, і вирішувати її треба якомога швидше. Інакше ситуація буде тільки погіршуватися і вплинути на неї буде дедалі складніше

Ну і найважливіше: ми, як мешканці Запоріжжя, сподіваємося, що все наговорене на тренінгах, лекціях та круглих столах цьогорічного форуму вже скоро почне втілюватися у життя”.