Директор ТОВ «Гартмет-ХХІ» Ігор Бабенко: «Від того, як гнучко ми реагуємо на швидку зміну обставин, залежить здатність зберігати цінність свого продукту і колектив у час війни»

Продовжується спільний проєкт Запорізької і Сумської торгово-промислових палат «Експертні  консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», який реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Вже відбулося 20 вебінарів для бізнесу, але попереду – ще багато цікавих тем.

Розповідає учасник заходів, директор ТОВ «Гартмет-ХХІ» Ігор Бабенко:

  • Участь у тематичних вебінарах – дуже корисна для нашої компанії. Ми дуже вдячні за підтримку в такий нелегкий для нас і всієї країни час. Як на мене, то всі теми були важливі, але особливо актуальними для нас були, зокрема, питання умов поставки у воєнний час, як забезпечити надійність та швидкість від постачальників, як втримати існуючих клієнтів та завоювати нових, експорт продукції українського виробництва за допомогою популярних світових електронних майданчиків, актуальність форс-мажорних обставин у період воєнного стану.

Підприємство ТОВ «Гартмет-ХХІ» – член Запорізької торгово-промислової палати – виробляє білила цинкові (оксид цинку) марки ТД(А) та кормові. Працюємо більше 20 років на ринку України. Закуповуємо на постійній основі сировину для виробництва – відходи цинку: шлак ЦАМ, шлам, брухт ЦАМу, ізгар цинку, гартцинк. Ми готові до взаємовигідної співпраці з підприємствами України та іноземними компаніями.

 Воєнний час поставив свої виклики перед кожною компанією, і збереження бізнесу сьогодні залежить від того, наскільки успішно ми долаємо ці виклики, як гнучко реагуємо на швидку зміну обставин, завдяки цьому і вдається зберігати цінність свого продукту і колектив.

 Сьогодні важко працювати та приймати рішення, аналізувати всі деталі. Адже неможливо все передбачити, немає бази сировини, матеріалів, недостатньо кадрів.

 Розуміємо значеннястимулів для працівників, щоб вони залишалися тут, працювали, платили податки та підтримували економіку держави. Нам потрібна основа: захист нашого виробника і підтримка бізнесу в Україні.

Більше інформації на сайті компанії: https://gartmet-xxi.prom.ua/ua/

https://flagma.ua/1219000/products/

Сторінка у FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100033037070909

Сторінка в Instagram: https://www.instagram.com/pellets_2022/

Тел.: +38066-3405012, 096-5880500

Для довідки

«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.

Відеозаписи всіх вебінарів доступні за посиланням: https://www.cci.zp.ua/materialy-seriyi-vebinariv-dlya-biznesu-onovlyuyetsya/