Допомагаємо запорізькому бізнесу розпочати шлях до європейських ринків

Президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов:

«25 червня 2024 року Україна та ЄС офіційно розпочали переговори про вступ. Пишаємось не тільки бути свідками цієї історичної події, але й робити кроки для наближення до офіційного членства. Адже велике значення має технічна робота України з Євросоюзом, адаптація нашої системи до ЄС.

Зокрема, мова йде про подолання викликів відповідності української продукції вимогам європейських ринків і технічне регулювання товарів відповідно до стандартів ЄС.

Також приємно, що не дивлячись на всі виклики, пошук партнерів у Європейському Союзі є одним із найпоширеніших запитів запорізьких підприємців до наших експертів зовнішньоекономічної діяльності.

Запорізька ТПП активно працює з бізнесом над розробкою індивідуальних експортних стратегій, аналізом і вибором ринків збуту, підготовкою технічної документації. Це робота, яка допоможе запорізьким компаніям вже зараз конкурувати з європейськими товаровиробниками.

Запорізькі компанії – члени Палати, які вже є досвідченими експортерами, діляться досвідом з початківцями. Так, під час інформаційної зустрічі ZAPORIZHZHIA. BUSINESS NEW WAYS 2024, присвяченій актуальним питанням організації експорту та імпорту в умовах воєнного стану, про практику здійснення зовнішньоекономічної діяльності на прифронтовій території розповів керівник ТОВ «Полігон-Авто» Ігор Ромащенко.

Нещодавно члени Запорізької ТПП, учасники онлайн-платформи запорізького бізнесу PRO_Business увійшли до престижного списку Forbes Next 250 “Нова хвиля”. У їх числі – Укрфаворіт, ТТХ, Delta Food. Маємо за честь працювати з підприємствами, які навіть у складні часи займають активну позицію!

Дякуємо всім компаніям, які сплачують членські внески: разом з вами можемо відповідати на гуманітарні запити, підтримувати підрозділи Збройних Сил України.

Адже головне завдання сьогодні – продовжувати діяти спільно задля перемоги України та допомагати тим, хто цього потребує.

Працюємо з бізнесом – разом ми сильні!».