Долучайтесь до опитування “Барометр бізнесу” в травні

Долучайтесь до опитування “Барометр бізнесу” в травні

Запрошуємо керівників запорізьких компаній долучатись до щомісячного опитування від Торгово-промислова палата України «Барометр бізнесу». Питання травня: “Чи доцільно знімати обмеження на доступ до банківської таємниці під час війни?”.

Національною стратегією доходів 2024-2030 роки пропонується скасування банківської таємниці та надання повноважень податковій блокувати банківські рахунки без рішення суду.

Як ставиться бізнес до такої ініціативи – запитуємо у підприємців у восьмому опитуванні «Барометр бізнесу». Опитування підприємців триває 2 хвилини через верифіковані чат-боти Viber та Telegram.

Нагадуємо, що функціонал наших чат-ботів, крім опитування, дозволяє:
– звернутися на Гарячу лінію ТПП України просто у чат-боті;
– ознайомитися з заходами для бізнесу, відстежувати дії ТПП України з вирішення гарячих питань бізнесу;
– отримувати звіти про результати опитувань.

З результатами попереднього опитування можна ознайомитися на сайті ТПП України за посиланням: https://ucci.org.ua/advocacy/analitika
Ми високо цінуємо ваш час, позицію та внесок у розвиток регіону та країни. Закликаємо керівників бізнесу долучитися до опитування, щоб стати частиною важливих змін:
Чат-бот у Viber https://invite.viber.com/
Чат-бот у Telegram https://t.me/uccisurveybot
Спільнота бізнесу у Viber https://invite.viber.com/…та Telegram https://t.me/ucci_org_ua

Опитування проводиться в рамках Проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», що фінансується урядом Німеччини і здійснюється німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.