Долучайтесь до формування єдиних стандартів сприяння веденню бізнесу

На  IV засіданні Національної ради реформ було презентовано «Акт про свободу  підприємництва», яким передбачається запровадити єдині стандарти та принципи  діяльності держави і місцевого самоврядування у напряму сприяння ведення бізнесу. У  подальшому передбачається розробка змін та доповнень до чинного законодавства після  прийняття запропонованого законопроекту та надання доручення Кабінету Міністрів  України щодо забезпечення можливості реалізації зазначених принципів у відповідні  строки. 

Про необхідність його розроблення свідчать статистичні дані: сьогодні в країні  діють 882 контролюючі органи, 77 сфер контролю, 72032 планових та 77925 позапланових  перевірок (за 2021 рік), понад 50000 регуляторних актів й приблизно 450 годин у рік, які  витрачаються бізнесом на адміністративні послуги.
 Враховуючи важливість запропонованих питань щодо сприяння ведення бізнесу в  Україні, просимо розглянути запропонований «Акт про свободу підприємництва», та в разі  зацікавленості надіслати свої пропозиції та зауваження Запорізькій ТПП на електронну  адресу: info1@cci.zp.ua.