До уваги юридичних осіб, чиє майно пошкоджене внаслідок бойових дій!

 Експерти Запорізької торгово-промислової палати проводять незалежні експертизи щодо фіксації та опису первинного факту ушкодження нерухомого майна, завданого внаслідок бойових дій.

З початку воєнної агресії РФ проти України пошкоджень зазнають об’єкти інфраструктури та територіальних громад, приватні об’єкти українського та іноземного бізнесу.

20 березня 2022 року український уряд затвердив Порядок визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації. Регламентується Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації» від 20.03.2022 №326. Документ покликаний встановити процедуру визначення шкоди та збитків за окремими напрямами.

Одним із таких напрямків є економічні втрати підприємств, що включають в себе втрати підприємств усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна, а також упущену вигоду від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності.

За можливості, у таких випадках потрібно  робити фіксацію та опис шкоди, яка була завдана майну підприємства.

На даний час Запорізька ТПП пропонує свої послуги щодо фіксації пошкодженого майна шляхом фото- та/або відеозйомки. У майбутньому це надасть можливість експертам встановити причини пошкодження.Кожен випадок завданих збитків може бути індивідуальним. Тому наше завдання зараз – фіксувати шкоду, описувати збитки та складати відповідні акти.

За додатковою інформацією ви можете звертатися до управління експертиз Запорізької ТПП:

ean@cci.zp.ua

+38(067) 109-72-55 (Viber, Telegram)