Діловий візит до Албанії

Діловий візит до Албанії

В рамках візиту прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля Торгово-промислова палата України розпочала  підготовку ділової місії до Албанії яка попередньо запланована на 26 – 28 жовтня 2021р. Протягом перебування в Албанії члени бізнес делегації візьмуть участь в Українсько Албанському бізнес-форумі (27 жовтня), співорганізатором якого виступатиме ТПП Албанії. Разом з тим буде запропонована культурна програма та ділові зустрічі з компаніями  вибраного профілю та сфери діяльності. За попередньою інформацією албанська сторона  зацікавлена в налагодженні ділових відносин насамперед в таких сферах як харчова  промисловість (зокрема молочна та органічна продукція),сільське господарство, туризм.  Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі  ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну  інформацію про ситуацію на цікавому для них албанському ринку та налагодити зв’язки у  сфері туризму. 

Враховуючи вищезазначене ТПП України запрошує представників регіональних палат  взяти участь у складі бізнес-місії та за можливості запросити представників бізнесу вашого  регіону. Зазначений візит надасть можливість ознайомитися з діловим середовищем  Албанії, отримати інформацію про нову продукцію і послуги, презентувати власну  компанію підприємствам В’єтнаму, а також налагодити ділові відносини з в’єтнамськими  партнерами під час роботи Форуму.

Щодо детальної інформації, умов та вартості участі звертайтеся до Дирекції  міжнародного співробітництва ТПП України контактні особи – Валерія Забашта (zva zed@ucci.org.ua, тел.0503664997, Ольга Бондаренко (044) 461 98 08 boi-ier@ucci.org.ua). Реєстрація- https://forms.gle/5HPK8hHkCjepiV5d8

Зважаючи на обмежений період часу для формування делегації, будемо вдячні за  можливість розглянути нашу пропозицію якнайшвидше. Це дозволить більш якісно  опрацювати вашу цільову аудиторію та забезпечити проведення ділових зустрічей під час  Форуму.