Ділова місія до Латвії: 23 – 27 жовтня 2022

Ділова місія до Латвії: 23 – 27 жовтня 2022

Торгово-промислова палата України повідомляє про підготовку ділової місія до Латвії. Поїздка відбудеться з 23 по 27 жовтня 2022 року в рамках проекту DCP.

З жовтня 2021 року ТПП України у партнерстві з ТПП Латвії розпочали здійснення спільного міжнародного проекту у форматі DCP (Development Cooperation Partnership), спрямованого на підтримку інтеграції  України до єдиного європейського ринку з залученням країн Балтії (Латвія, Литва, Естонія) у якості точки входу.

Відповідно до одного з етапів проекту планується чотириденна ділова місія для представників сектору деревообробної̈ та харчової галузі (в рамках першого раунду ділової місії).

Візит передбачає відвідання латвійських компаній та підприємств зазначених галузей, В2В-комунікацію, знайомство з профільними кластерами, зустрічі з партнерами проекту, зокрема, посольством США, посольством України, МЗС та недержавними організаціями. 

День 1День 2
Зустріч із партнерами проекту, зустріч із послом (попередньо)В2В-зустрічі у приміщенні ТППЛ (зазвичай це 3 зустрічі для кожного учасника)Відвідування харчового деревообробного виробництва. Питання сертифікації – якщо актуально.
Зустріч із продовольчо-ветеринарною службою – основні вимоги
до продукції.
Зустріч із представниками галузевих кластерівВідвідування продуктових магазинів, розподіл на полицях, асортимент.


Частина витрат за участь у діловій місії покривається проектом, організаційні та інші витрати покриваються підприємствами учасниками.

Запрошуємо долучитись до ділової місії передусім керівників і провідних фахівців малих та середніх підприємств, що належать до галузей деревообробки та харчової промисловості.

Також захід буде корисним для представників малих та середніх українських компаній, що працюють у сфері переробки відходів, поновлюваної енергетики, харчової та деревообробної галузі, фахівці ІКТ-сектору, пов’язані з цими галузями, а також неурядові організації̈ (далі – NGO).

ЗАПОВНІТЬ анкету:

  1. Анкета 1
  2. Анкета 2


Кінцевий термін подання заявок на участь до ТПП України – 27.09.2022.

Контакти для довідок:
Валерія Забашта, (+38 050 366 4997valeryz.2393@gmail.com),
Анна Любима ( +38 095 546 6509 , ast-ier@ucci.org.ua),
Андрій Голято (+380 67 662 9656a.v.goliato@gmail.com).