DHL та ТПП України запускають програму для експортерів GOTRADE

DHL та ТПП України запускають програму для експортерів GOTRADE

У рамках роботи Центру підприємництва (CoE Ukraine ICC) ТПП України разом з логістичною компанією DHL запускає програму GoTrade.

11 травня 2023 року експерти Запорізької торгово-промислової палати взяли участь у презентації програми GoTrade для регіональних ТПП.

Програма GoTrade спрямована на підтримку міжнародної торгівлі та сталого економічного зростання шляхом збільшення кількості МСБ, які займаються експортною діяльністю.

Програма складається з 13 модулів, що охоплюють питання логістики, проходження митного контролю, технічного файлу, електронної комерції (ecommerce).

Протягом 13 тижнів сертифіковані тренери DHL навчатимуть українських підприємців працювати з викликами глобальних ринків.

Модуль буде корисним для підприємців які:

  • займаються продажем товарів, а не послуг;
  • планують або вже розпочали експортну діяльність;
  • використовують соціальні медіа для продажів своєї продукції або мають свій інтернет-магазин із можливістю цифрових платежів;
  • шукають нові логістичні шляхи та нові ринки збуту

«Щиро дякуємо партнерам з DHL за можливість навчати бізнес інноваціям у логістичних та експортних питаннях. Особлива подяка спікеру Стівену Попу за чудову презентацію для бізнесу», – сказала Валерія Забашта, Завідувач сектором нових форм міжнародного ділового співробітництва ТПП України.

Тренінг GoTrade про ведення експортної діяльності стартує в червні 2023 року.