ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ПРОКОМЕНТУВАЛА ДЛЯ БІЗНЕСУ НОВОВВЕДЕННЯ

ТПП України спільно з Міністерством інфраструктури України продовжує серію брифінгів щодо надання роз’яснень з питань логістики, умов та нових правил переміщення товарів.

26 квітня 2022 року відбулась робоча зустріч-брифінг із заступницею Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Ольгою Шевченко.

У заході взяли участь понад 70 підприємців, експерти, представники Посольства України в Польщі, регіональні ТПП.

Президент ТПП України Геннадій Чижиков сказав, що харчова промисловість адаптується до стрімких змін, підприємці потребують підтримки з боку держави для налагодження перевезень.

«Більшість членів ТПП, бізнесу очікують можливості спрощення оформлення товарів і потребують консультацій з боку державних органів. Головний запит бізнесу – максимально спростити і пришвидшити підготовку документів, сертифікацію. Зараз більшість експорту відбувається через ЄС, тому робимо усе для швидшого перетину кордонів», – наголосив Г. Чижиков.

Ольга Шевченко розповіла про переговори з ЄС щодо спрощення транзиту українських товарів. Наступного тижня Держпродспоживслужба оприлюднить роз’яснення щодо останніх змін в умовах перевезень продукції тваринного походження.

Геннадій Чижиков подякував усім спікерам за змістовні відповіді на питання підприємців.

Відеозапис зустрічі можна переглянути за посиланням:

Фаховий діалог в інтересах експортерів триватиме. ТПП України постійно координує контакти між підприємцями та владою, акумулює запити від бізнесу і працює із урядом над удосконаленням логістики та пошуком нових ринків для українських виробників.