Державно-приватне партнерство як інструмент відновлення зруйнованої інфраструктури України

Представники Запорізької торгово-промислової палати, компаній регіону долучилися до обговорення концепції спрощеної процедури державно-приватного партнерства, яка може стати ключовим інструментом відбудови України після завершення війни.

Запорізька ТПП завжди підтримувала впровадження принципів державно-приватного партнерства як одного з драйверів інвестиційних зрушень та залучала бізнес регіону до внесення законодавчих пропозицій.  Сьогодні ж ці напрацювання отримали особливе значення.

Онлайн-подія відбулася 6 травня. Національна інвестиційна рада спільно з Міністерством економіки України та Міністерством інфраструктури України презентували концепцію законодавчих змін, які суттєво спростять процедуру та скоротять строки запуску проєктів державно-приватного партнерства.

Згідно з проєктом, приватний інвестор отримає гарантовану плату за інфраструктуру належної якості та дотримання чітких КРІ. Натомість самостійно залучатиме кредитне фінансування під гарантовані виплати від держави.

Відзначено важливість послідовного підходу до відновлення об’єктів інфраструктури.

У першу чергу – це проведення аудиту пошкоджень, визначення обсягів фінансових ресурсів, необхідних для відновлення.

ВІдеозапис події можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/pmpGL_SJea4

Наразі у числі експертних послуг Запорізької ТПП – фіксація та опис первинного факту ушкодження нерухомого майна, завданого внаслідок бойових дій.

Контакти:

Тел.: (067) 109-72-55 (Viber, Telegram)

e-mail: ean@cci.zp.ua

Сервіс замовлення експертних послуг онлайн:

https://online.cci.zp.ua/login