Де можна ознайомитися з інформацією щодо несправностей в роботі Електронного кабінету?

Згідно з абзацом першим п. 42 прим. 1.2 ст. 42. прим. 1 ПКУ  Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, та нормативно-правовими актами, прийнятими на підставі та на виконання ПКУ та інших законів, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи.

Порядок функціонування Електронного кабінету затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.07.2017 № 637.

Відповідно до п. 7 Порядку № 637 Електронний кабінет працює постійно (24 години на дату кожного календарного дня), крім часу, необхідного для його технічного обслуговування.

Тривалість проведення технічного обслуговування встановлюється ДПС з урахуванням вимог п. 42 прим. 1.6 ст. 42 прим. 1 ПКУ та оприлюднюється на  вебпорталі ДПС.

Повідомлення про виявлені технічні та/або методологічні помилки чи технічний збій в роботі Електронного кабінету із зазначенням дати та часу їх початку та повідомлення про їх усунення із зазначенням дати та часу їх завершення  розміщуються на  вебпорталі ДПС в рубриці «Всі новини» або «Всі анонси».