Членкині Ради-жінок фермерів взяли активну участь у заходах з консультаційної підтримки бізнесу Запорізької і Волинської ТПП

Членкині Ради-жінок фермерів взяли активну участь у заходах з консультаційної підтримки бізнесу Запорізької і Волинської ТПП

Добігає завершення проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів». Реалізують Запорізька і Волинська торгово-промислові палати в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. У квітні – травні вже відбулося понад 20-ти вебінарів-консультацій.

Дякуємо учасникам і учасницям заходів за зворотний зв’язок!

Голова ГО «Рада жінок – фермерів Запорізької області»  Ольга Мізіна:

ГО «Рада жінок – фермерів Запорізької області» висловлює вдячність Запорізькій і Волинській торгово-промисловим палатам  та команді  експертів за організацію і проведення  серії вебінарів в рамках проекту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів».

Підняті теми для розгляду та навчання в рамках вказаного проекту є дуже актуальними для  розвитку та стійкості бізнесу під час війни.

По-перше, це вебінари про те, як і звідки залучати ресурси для розвитку бізнесу: «Генерація ідей для бізнесу»,  «Фандрейзинг. Особливості написання грантової заявки»,

«Фінансові інструменти державної підтримки бізнесу».

По-друге, вебінари щодо ведення бізнесу під час війни: «Вплив воєнного стану на фінансову стійкість та економічну активність бізнесу», «Як адаптувати бізнес під час війни», «Ефективні перемовини для бізнесу», «Кращі кластерні інструменти та практики для розвитку МСП».

По-третє, вебінари про шляхи виходу на нові ринки через експорт: «Використання переваг та можливостей українських уповноважених експортерів в торгівлі з компаніями з ЄС та ЄАВТ в умовах воєнного стану», «Експортний маркетинг 2.0: нова ера із ChatGPT», «Мінімізація ризиків при першому експорті/імпорті. Покрокова інструкція».

Рада жінок-фермерів Запорізької області – громадська організація об’єднує понад 200 сільських жінок, які виробляють близько 1,5 тис тонн зернових, олійних та плодоовочів.    Рада жінок-фермерів Запорізької області вже більше 10 років допомагає сільським жінкам розвивати свій бізнес за декількома напрямками:

Консультації та освіта: Надання консультацій та освітніх програм, щоб допомогти жінкам розвивати навички підприємництва, управління бізнесом, маркетингу, фінансового планування та інших аспектів, необхідних для успішного ведення сільського бізнесу.

Організація заходів, семінарів, форумів та конференцій, щоб сільські жінки могли обмінюватися досвідом, навчатися одна в одної та створювати підтримуючу спільноту для розвитку свого бізнесу.

Доступ до фінансування: Допомога в доступі до фінансових ресурсів, таких як мікрокредити, гранти або інші форми фінансування, щоб жінки могли розпочати або розвивати свій бізнес.

Розвиток мереж та партнерств: Створення мереж та партнерств з іншими організаціями, підприємствами та державними установами, щоб забезпечити доступ до нових ринків, постачальників, технологій та можливостей співпраці для сільських жінок.

Створення ринкових можливостей: Допомога у розвитку нових ринкових можливостей для сільських жінок, включаючи пошук нових збутових каналів, розробку бренду та маркетингових стратегій, а також просування їхньої продукції та послуг на місцевому та глобальному рівнях.

Просування соціальної справедливості та рівності статей: Робота над створенням усвідомлення та боротьбою з дискримінацією, з якою стикаються сільські жінки, а також просування рівноправності та соціальної справедливості у сільських спільнотах.

Робота ГО зосереджена переважно на території Запорізької області, більша частина якої вже понад рік окупована. До 24 лютого 2022 року головний офіс ГО знаходився в м. Токмак, Нашій організації вдалось вирватись з окупації і зараз ми продовжуємо свою діяльність знаходячись в м. Запоріжжя.

На початку війни більшість жінок, які входять до нашої організації, опинилися на тимчасово окупованій території та не мали розуміння, що робити далі.  Проте з часом вони змогли виїхати на підконтрольну Україні територію та почали налагоджувати діяльність на нових місцях. І зараз, як ніколи раніше, вони потребують підтримки. Тож наша ГО продовжує свою діяльність, зокрема, допомагаючи жінкам отримувати актуальну інформацію про можливості для відновлення роботи або подальшого розвитку.

Більш детально з  ГО «Ради жінок – фермерів Запорізької області» можна ознайомитись за посиланням https://www.facebook.com/UWFC.Z/ 

Відеозаписи вебінарів можна переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/user/zpalata

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за сприяння ПРООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.