Новини / анонси подій

Податкова консультація

Як платник повідомляє податковий орган про отримання сертифікату кваліфікованого електронного підпису особі, якій делеговано право підпису?

Платник податків повідомляє контролюючий орган, на обліку в якому він перебуває про підписувачів, осіб, яким делеговано право підпису електронних документів шляхом направлення Повідомлення.

Докладніше
Податкова консультація

Які податкові наслідки вникають у платника податку на прибуток у разі зменшення статутного капіталу?

З 1 січня 2021 року зменшення статутного капіталу, яке відповідно призводить до зменшення нерозподіленого прибутку, прирівнюється з метою оподаткування до дивідендів.

Докладніше
Податкова консультація

Які відомості повинна містити податкова вимога?

Згідно з п. 59.1 ст. 59 ПКУ у разі коли у платника податків виник податковий борг, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового...

Докладніше
Податкова консультація

Чи може підприємство, яке перейшло на єдиний податок, подати декларацію з податку на прибуток з позначкою «звітна» за період, в якому перебувало на загальній системі оподаткування?

Юридична особа, яка перейшла зі сплати податку на прибуток на єдиний податок, з метою виконання свого податкового обов’язку може подати Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за звітний період,...

Докладніше
Податкова консультація

Воєнний стан. За якою ставкою ПДВ оподатковуються операції з ввезення та постачання пального та нафтопродуктів?

Тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану на території України, але не довше ніж до 01.07.2023, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України...

Докладніше
Податкова консультація

Як оформлюються копії документів, що надаються платниками податків на вимогу податкових органів?

Згідно з п. 44.1 ст. 44 ПКУ для цілей оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі...

Докладніше
Податкова консультація

Чи повинен член фермерського господарства знятись з обліку як платник єдиного внеску, якщо він уклав трудовий договір з роботодавцем?

Відповідно до п. 5 прим. 1 частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»...

Докладніше
Податкова консультація

Коли податкові вимоги вважаються відкликаними?

Згідно з ст. 60 Податкового кодексу України податкове повідомлення-рішення або податкова вимога вважаються відкликаними, якщо:

Докладніше
Що змінилося у формі податкової декларації з плати за землю?
Податкова консультація

Що змінилося у формі податкової декларації з плати за землю?

Наказом Міністерства фінансів України від 18.02.2022 №83 "Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)"...

Докладніше
Французько-Український економічний форум у Києві