Бюро перекладів

Спеціалісти бюро перекладів Запорізької торгово-промислової палати швидко та якісно виконують переклади з/на іноземні мови.

1. Письмовий переклад документів різної складності та тематики з/на іноземну мову:

– стандартні документи (для приватних та юридичних осіб);

спеціалізована документація, що містить вузькопрофільну термінологію (наукові та технічні статті, доповіді, товаросупроводжувальні та товаровідвантажувальні документи, сертифікати якості та походження, специфікації, керівництва з експлуатації та технічні  паспорти, документація у банківській та медичній сферах, у галузі права, юриспруденції та ЗЕД);

послуги з перекладу пакету документів для приватних осіб, з ціллю надання їх у посольства та консульства, митні, податкові та інші державні органи.

2. Редагування виконаних перекладів та засвідчення їх печаткою ЗТПП.

3. Завдяки оформленню на фірмових бланках з печаткою ЗТПП, переклади, виконані нашими спеціалістами, можуть бути завірені нотаріально.

4. Виконаний переклад надається у зручному для Вас форматі: на бланку з печаткою ЗТПП, на електронному носії або ж електронною поштою.

Гарантом якості наших послуг виступає розроблена та впроваджена система менеджменту якості на послуги ЗТПП, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.

Серед переваг співробітництва з нашим бюро можна відзначати:

швидкий та якісний переклад документів з/на іноземну мову;

зберігання всіх виконаних перекладів документів;

робота виконується кваліфікованими перекладачами – спеціалістами зі знанням особливостей тієї чи іншої тематики;

з ціллю економії Вашого часу, ми можемо прийняти замовлення на електронну пошту.

печатка бюро перекладів засвідчує, що переклад був виконаний кваліфікованим спеціалістом згідно з усіма вимогами відносно точності, специфіки та якості. Саме тому печатка ЗТПП визнається по всьому світі.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном: (061) 233-15-72 або електронною адресою: tr@cci.zp.ua.