Бюро перекладів

Спеціалісти бюро перекладів Запорізької торгово-промислової палати швидко та якісно виконують переклади з/на іноземні мови.

  1. Письмовий переклад документів різної складності та тематики з/на іноземну мову:
  • стандартні документи (для приватних та юридичних осіб);

спеціалізована документація, що містить вузькопрофільну термінологію (наукові та технічні статті, доповіді, товаросупроводжувальні та товаровідвантажувальні документи, сертифікати якості та походження, специфікації, керівництва з експлуатації та технічні паспорти, документація у банківській та медичній сферах, у галузі права, юриспруденції та ЗЕД);
послуги з перекладу пакету документів для приватних осіб, з ціллю надання їх у посольства та консульства, митні, податкові та інші державні органи.

  1. Редагування виконаних перекладів та засвідчення їх печаткою ЗТПП.
  2. Завдяки оформленню на фірмових бланках з печаткою ЗТПП, переклади, виконані нашими спеціалістами, можуть бути завірені нотаріально.
  3. Виконаний переклад надається у зручному для Вас форматі: на бланку з печаткою ЗТПП, на електронному носії або ж електронною поштою.

Гарантом якості наших послуг виступає розроблена та впроваджена система менеджменту якості на послуги ЗТПП, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.

Серед переваг співробітництва з нашим бюро:

швидкий та якісний переклад документів з/на іноземну мову;
зберігання всіх виконаних перекладів документів;
робота виконується кваліфікованими перекладачами – спеціалістами зі знанням особливостей тієї чи іншої тематики;
з vtnj. економії Вашого часу, ми можемо прийняти замовлення електронною. поштою.
печатка бюро перекладів засвідчує, що переклад був виконаний кваліфікованим спеціалістом згідно з усіма вимогами відносно точності, специфіки та якості. Саме тому печатка ЗТПП визнається по всьому світі.

Контакти:
(061) 233-11-72
e-mail: info1@cci.zp.ua