Буклет кластеру “Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування”

Буклет кластеру “Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування”

Запорізьким регіональним кластером «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» підготовлено інформаційний буклет об’єднання. Видання містить ознайомчу інформацію щодо кластеру ІАМ, а також презентаційні сторінки всіх компаній-учасників. Таким чином розширюємо можливості для впізнаваності та пошуку ділових контактів в Україні і за кордоном.

Буклет підготовлено в межах проєкту «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

Зміст буклету є виключною відповідальністю Запорізького регіонального кластеру «Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

Запорізький регіональний кластер «Інжиніринг – Автоматизація -Машинобудування» разом із партнерами надає передумови для розвитку підприємств-учасників, галузевих представників, а також – є рушійною силою для економічного розвитку Запорізького регіону.

Кластер «ІАМ» створено за ініціативи Запорізької торгово-промислової палати, Асоціації Підприємств Промислової Автоматизації України, Національного університету «Запорізька політехніка» та групи запорізьких компаній.

Об’єднує провідних гравців Запорізького регіону в секторах промислового інжинірингу, автоматизації, ІТ та машинобудування.