Британія скасувала всі мита на українські товари

Велика Британія скасувала всі мита та обмеження на український експорт у межах угоди про вільну торгівлю, яка мала повноцінно запрацювати для України з 2023 року.

Про це повідомила пресслужба уряду Британії.

Зазначається, що цей крок є частиною широкої економічної підтримки Британії, включаючи 1 мільярд фунтів стерлінгів у вигляді гарантій по кредитах. Таке рішення британська влада ухвалила після прямого звернення українського уряду щодо лібералізації тарифів.

Так, відтепер скасовані всі тарифи та квоти, що охоплюються торговельною угодою між Британією та Україною. Перш за все, йдеться про аграрну та промислову продукцію.

“Скасування мит на ключові українські експортні товари, включаючи ячмінь, мед, консервовані помідори та птицю, допоможе українському бізнесу та виробникам, коли вони цього найбільше потребують”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, Британія оголосила про нові санкції проти Росії. Йдеться про заборону на експорт товарів і технологій, які РФ може використовувати для “придушення героїчного народу України”. Під обмеження потрапить й обладнання для перехоплення та моніторингу.

“Це закриє будь-які існуючі лазівки для того, щоб Росія не купувала ці товари у Британії”, – пояснили в уряді.

Джерело: https://suspilne.media/232600-britania-skasuvala-vsi-mita-na-ukrainski-tovari/