Бізнес визнав систему ТПП України лідером з підтримки експортерів!

Експортери обирають систему ТПП України! За результатами опитування українських і міжнародних агротрейдерів, проведеного АПД Україна та Leibniz Institute of Agricultural Development in Transition Economies (IAMO), більшість трейдерів, які займаються експортом/імпортом в Україні звертаються до ТПП!

62,5% імпортерів та експортерів агропродукції обрали систему палат для отримання консультаційних послуг в Україні з налагодження та розширення експорту.

«Експорт – це легко!» Система палат роками працює над втіленням цього гасла. І ми вдячні, що бізнес цінує нашу роботу й все більше довіряє ТПП України! Дякую нашим партнерам, команді палати та компаніям за спільну роботу зі просування українського експорту, підтримку імпортерів!», – прокоментував результати опитування Геннадій Чижиков, президент ТПП України.

Він наголосив, що для зростання українського експорту ТПП об’єднує зусилля з державними та недержавними партнерськими організаціями з підтримки українського експорту.

Дослідження організовано для покращення аграрної і продовольчої торгівлі між Україною та ЄС.

Широкий спектр послуг для експортерів у Запорізькому регіоні надає Запорізька торгово-промислова палата – від аналізу потенційних ринків збуту, пошуку партнерів – до сертифікації походження товарів і послуг і митного оформлення.