Бізнес об’єднує Україну й Туреччину

Бізнес об’єднує Україну й Туреччину

Тристоронню угоду про співпрацю між ТПП України, Союзом палат і товарних бірж Туреччини (TOBB) та Турецько-Українською бізнес-асоціацією укладено у Львові.

Підписання документа стало однією з основних подій Українсько-турецького бізнес-форуму у Львові. Діловий форум, який відбувся 2 вересня, став першим за півроку війни масштабним офлайн-форумом для бізнесу.

Спікерами Українсько-турецького бізнес-форуму стали: Геннадій Чижиков, Президент Торгово-промислової палати України, Ріфат Хісарчікліоглу, Президент Спілки торгових палат і товарних бірж Туреччини, Бурак Пехліван, Президент Міжнародної Спілки Бізнесменів України та Туреччини, Ягмур Ахмет Гюльдере Надзвичайний і Повноважний Посол Туреччини в Україні, Василь Боднар, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туреччині, Мустафа Найєм, Заступник Міністра інфраструктури України, Олександр Борняков, Заступник Міністра цифрової трансформації України, Андрій Ходик, Заступник голови Львівської ОДА, Сергій Ніжинський, Радник Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Для знайомства з українськими підприємцями прибула делегація турецьких підприємців, яку очолив президент найбільшого турецького бізнес-об’єднання (ТОВВ) пан Ріфат Хісарчікліоглу.

Дві сотні представників українських та турецьких компаній взяли у двосторонніх B2B-переговорах.

Президент ТПП України Геннадій Чижиков наголосив, що Туреччина стає одним із ключових експортних ринків і коридорів для України поруч із ЄС. Ефективна співпраця потребує нового рівня довіри й поглиблення взаємодії, зокрема на регіональному рівні.

«Неймовірно приємно бачити зацікавленість та відкритість до взаємодії з обох сторін. Сотні українських та турецьких підприємців скористались змогою дізнатися з перших вуст про рівень наших двосторонніх взаємин, зміни та перспективи. І головне – мали нагоду безпосередньо обговорити із потенційними партнерами свої пропозиції. Дякую усім гостям та учасникам форуму! Ви розділили наш оптимізм щодо майбутнього України!», – відзначив Геннадій Чижиков.