Бельгійський експерт відзначив сучасний рівень виробництва на племзаводі «Степной»

Бельгійський експерт відзначив сучасний рівень виробництва на племзаводі «Степной»

Племзавод «Степной» – компанію-члена Запорізької торгово-промислової палати відвідав старший радник по зв’язкам з ЄС у Торгово-промисловій палаті Антверпена Люк Ван Луверен.

Напередодні експерт консультував  запорізьких аграріїв під час стратегічної сесії з органічного виробництва у рамках спільного проєкту Запорізької ТПП і Торгово-промислової палати Антверпена, що реалізується за фінансової підтримки ЄС.

Екскурсію потужностями підприємства для старшого радника по зв’язкам з ЄС у Торгово-промисловій палаті Антверпена Люка Ван Луверена, віцепрезидента ЗТПП Андрія Куца, фахівця з питань АПК Запорізької ТПП Бориса Рахліна провів генеральний директор племзавода «Степной» Анатолій Волков.

Сучасне підприємство Племзавод «Степной» завжди вдосконалює свою роботу, йде в ногу з часом, розширює потужності, покращує якість своєї роботи та готової продукції, що виробляє. В асортименті – м’ясна, молочна продукція.

Торгова марка STEPNOY- це якісні та натуральні продукти. Зокрема, на власній фермі – більше 1000 корів. Після надою молоко в потоці охолоджується і закачується в термоцистерну молоковоза. Далі свіжовидоєне молоко транспортується на власний молочний цех, де одразу надходить на переробку. Саме тому отримуються не тільки смачні молочні продукти, а якісні та натуральні.

Також гості відвідали м’ясний цех, поля, де вирощуються зернові, олійні культури.

«Степной» має експортні амбіції, для виходу на зовнішні ринки залишилось ще декілька кроків.

Пан Люк Ван Луверен пообіцяв керівнику племзаводу свою експертну допомогу на цьому шляху. Відзначив високий рівень виробництва і продукції. Співпраця триває.