Баварсько – Український онлайн-захід “Баварія – країна виставок”: 29 червня, 11.00

Німецько-Українська промислово-торговельна палата,  за дорученням Міністерства економіки, земельного розвитку та енергетики Вільної землі Баварія та у співпраці з Messe München GmbH, інтереси якої представляє в Україні,  проводить інформаційний Баварсько-Український  онлайн-захід «Баварія – країна виставок», який відбудеться у середу, 29 червня 2022 року, об 11:00 годині.
(початок реєстрації — з 10:30 год.),
паралельно у м. Києві та Мюнхені,
у режимі онлайн за допомогою сервісу для проведення онлайн-конференцій Zoom.

Мета заходу – ознайомити представників та керівників українських підприємств та організацій з можливостями участі у мюнхенських виставках. Таке ознайомлення дасть змогу зробити ще один крок  до співпраці з європейською спільнотою, представить можливості презентації Ваших продуктів та послуг на платформі виставкового комплексу «Messe München», а відвідання виставок — це Ваш шанс для інформування про найновіші досягнення світових промислових лідерів. 
“Ми впевнені, що цей захід сприятиме тіснішій  співпраці для зміцнення економіки обох наших країн, особливо у цей важкий для України час. Для українських учасників буде можливість познайомитись з найпопулярнішими виставками Баварії, перспективними напрямками співпраці, дізнатися про можливості  пільгової участі  для українських експонентів, а також поставити питання та провести невеличкі консультації за напрямками, що цікавлять українських учасників. У фокусі нашого заходу — всесвітньо відома виставка BAUMA 2022,  на якій буде представлена будівельна техніка та будівельне устаткування з усього світу, що дуже важливо для України для відбудови її міст та інфраструктури. Запрошуємо Вас до участі у нашому заході. – Зазначають організатори. –
Участь для українських підприємств  — безкоштовна, реєстрація —  за попередньо надісланими заявками. 
Після надсилання нам Вашої заявки та реєстрації Вас як учасника, Ви отримаєте інтернет-лінк для участі в онлайн-заході та – якщо Вас зацікавить такий формат — ми й надалі запрошуватимемо Вас на наші онлайн-заходи, які заплановані нами ще до кінця 2022 року.  Щиро раді можливості познайомити Вас з виставковим потенціалом Баварії!”.

Контакти:
Олександр Ткачук
Керівник відділу ЗЕЗ
Тел. +38 (044) 481 33 91