Баварсько-Український інформаційний онлайн-захід “Баварія – країна інновацій”

Баварсько-Український інформаційний онлайн-захід “Баварія – країна інновацій”

16 травня 2023 року Німецько-Українська промислово-торговельна палата,  за дорученням Міністерства економіки, земельного розвитку та енергетики Вільної землі Баварія та у співпраці з Invest in Bavaria  проводить інформаційний Баварсько-Український  онлайн-захід «Баварія – країна інновацій». Початок о 10.00, початок реєстрації – з 9.30.

Захід відбудеться паралельно у м. Києві та Мюнхені, у режимі онлайн за допомогою сервісу для проведення 
онлайн-конференцій Zoom.

Мета заходу – ознайомити представників та керівників українських підприємств з можливостями участі в  інноваційних та дослідницьких проєктах та програмах  Вільної землі Баварія. Таке ознайомлення дасть змогу зробити ще один крок  до співпраці з європейською спільнотою, ознайомить з можливостями презентації Ваших продуктів та послуг на європейському рівні і дозволить долучитись до співпраці у дослідництві та розробках.

Організатори впевнені, що цей захід сприятиме тіснішій  співпраці між нашими підприємцями у науково-дослідній галузі для зміцнення економіки обох наших країн. Для українських учасників буде можливість ознайомитись з найперспективнішими напрямками такої співпраці та проектами Баварії, які дозволяють цілеспрямовано сприяти інноваційним процесам, починаючи від розробки ідеї до науково-дослідної частини та до передачі готового інноваційного продукту у застосування:

“Запрошуємо Вас до участі у нашому заході. Участь для українських підприємств  – безкоштовна, реєстрація обов’язкова –  за надісланими до 05.05.2023 заявками. Після надсилання нам Вашої заявки й реєстрації Вас як учасника, Ви отримаєте інтернет-лінк для участі в онлайн-заході та – якщо Вас зацікавить такий формат –  ми і надалі запрошуватимемо Вас на наші онлайн-заходи, які ще заплановані нами до кінця 2023 року”.

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ