Австрія допоможе українському бізнесу у виході на європейські ринки

Австрія допоможе українському бізнесу у виході на європейські ринки

ТПП України із австрійськими партнерами домовились про спільну реалізацію проєкту з субконтрактів для українського машинобудівного бізнесу.

Президент ТПП Геннадій Чижиков особисто подякував Ґабріелі Газельсберґер, Торговому Раднику Посольства Австрії в Україні, за сприяння діалогу українського та австрійського бізнесу під час зустрічі у Палаті 7 вересня 2022 року. 

Посольство Австрії в Україні, Торгова палата Австрії та ТПП України візьмуть участь у програмі налагодженні виробництва та експорту комплектуючих, вироблених машинобудівними підприємствами України, для європейських замовників. 

Також сторони узгодили обговорити розвиток кооперації у інших сферах бізнесу  під час спільного ділового заходу у жовтні.  
 

«За півроку війни змінилась економіка обох країн, потреби споживачів. Українські виробники потребують консультацій для виходу на австрійські ринки, B2B-нетворкінгу, пошуку партнерів у ритейлі. ТПП залучає найвпливовіших австрійських партнерів, авторитетних спікерів для оперативного інформування про можливості й вимоги Австрії», – сказав г. Чижиков. 


Для безпосереднього вивчення ситуації та налагодження контактів наприкінці жовтня планується ділова місія українських компаній до Відня в рамках міжурядової Українсько-австрійської комісії.