Австрійський бізнес відкритий до роботи з Україною

Австрійський бізнес відкритий до роботи з Україною

Президент ТПП України Геннадій Чижиков та Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Австрія в Україні Арад Бенкьо (Arad Benkö) 20 вересня обговорили актуальні питання двосторонньої економічної співпраці.

Йшлося про важливість ділового співробітництва, активнішої презентації бізнесу на регіональному рівні й участь австрійських компаній у проектах з відбудови України.

Геннадій Чижиков подякував Австрії за підтримку України та наголосив на готовності нашого бізнесу нарощувати співпрацю.
 

«ТПП України має тривалий і успішний досвід роботи із австрійськими партнерами. До війни щоосені ми традиційно проводили у Відні австрійсько-українські бізнес-форуми із серйозним залученням бізнесу та урядів наших країн. Війна загальмувала, але не зупинила нашу співпрацю», сказав Г. Чижиков.

Він наголосив, що Україна та Австрія мають значний потенціал розвитку торгівлі.

Товарообіг між країнами протягом 2021 року зріс на 54% – до $2 млрд. При зростанні вітчизняного експорту на 58%!
 

«За час війни наш експорт зріс на 2%! І це дуже непоганий показник, який дозволяє нам з оптимізмом дивитись у бік Австрії. Разом із Економічною палатою Австрії (Wirtschaftskammer Österreich) та посольствами обох країн зараз працюємо над організацією спільних заходів», – зазначив президент ТПП України.


Особливу увагу під час розмови приділили реалізації проекту субконтрактів для українського машинобудівного бізнесу від австрійських замовників. Таким чином, Австрія допоможе українському бізнесу у виході на європейські ринки.

Домовились про залучення українських компаній до виставок, форумів, B2B-переговорів для виходу на австрійський ринок.

Сторони погодились у необхідності подальшої підтримки встановлення нових ділових партнерств між українським та австрійським бізнесом.