Афілійовані країни-члени EUROCHAMBRES підтвердили незмінну підтримку України

Афілійовані країни-члени EUROCHAMBRES підтвердили незмінну підтримку України

Зустріч афілійованих членів Європалати під головуванням нового президента Владіміра Длоугий відбулась у Тбілісі.

Новий президент Eurochambres відвідає Київ

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков приєднався до розмови онлайн, щоб закликати «Європалату» до активізації підтримки українського бізнесу та привітати Владіміра Длоугий з обранням на посаду лідера європейської бізнес-спільноти.
 

«Нам дуже важливо мати надійну підтримку в організації, що об’єднує європейський бізнес. ЄС залишається головним нашим експортним напрямком (65%), який зростав навіть під час війни. Це наші партнери, наші ворота на глобальні ринки, наше майбутнє. Розраховуємо на підтримку #Eurochambres в узгодженні ініціатив з підтримки українського малого та середнього бізнесу в Європі, та на глобальному рівні», – наголосив Г. Чижиков.


Європейська мережа торгових палат підтримує Україну. 

Владімір Длоугий підтвердив курс «Європалати» на беззаперечну підтримку України й надалі та прийняв запрошення Г. Чижикова відвідати Україну найближчим часом. «Готовий їхати до Києва просто зараз!», – сказав президент Eurochambres.

Представники Європейських торгово-промислових палат обрали Владіміра Длоугий президентом Eurochambres 21 березня 2023 року. Раніше пан Длоугий обіймав посаду президента Чеської торгової палати.