83 представники ТПП України діють у 72 країнах світу!

83 представники ТПП України діють у 72 країнах світу!

Для узгодження планів діяльності на 2023-й рік та синхронізації роботи 17 січня 2023 року організували конференцію Представників ТПП України. У заході взяли участь керівництво і експерти Запорізької торгово-промислової палати.

Президент ТПП Геннадій Чижиков подякував бізнес-амбасадорам ТПП за кордоном за реалізацію завдань палати й допомогу Україні.

Він наголосив, що представники ТПП – це руки системи палат, які працюють на Україну на усіх континентах планети.

Щодня експерти Запорізької торгово-промислової палати надають консультації представникам компаній – членів Палати щодо питань зовнішньоекономічної діяльності. У свою чергу – ми завжди на зв’язку з нашими колегами – представниками Торгово-промислової палати України за кордоном.

Нарощення співпраці з країнами африканського континенту, Близького Сходу та Азії – важливе завдання на цей рік. Як  і активізація прямої роботи представників ТПП з регіональними палатами.
 

«Кожен у світі тепер знає силу бренду «Україна». І наші представники стали амбасадорами і складовою цієї потужної сили. Ви стали свідками й учасниками великих змін, творцями нових партнерств, логістичних рішень, долучились до формування нової економіки України. Цього року робота була особливо активна. Спасибі всім, хто включився в організацію гуманітарної, волонтерської допомоги Україні. Ми цінуємо ваші зусилля». – сказав Г. Чижиков.

Україна потребує максимальної підтримки в час війни. І палата використовує усі можливі інструменти для консолідації ділових спільнот інших країн для допомоги України.

Представники палати й надалі використовуватимуть свої можливості, потенціал і повноваження для згуртування ділової діаспори й бізнесу, зацікавленого в роботі з Україною.

Учасники конференції підбили підсумки 2022-го, обговорили й узгодили основні напрямки роботи на рік.

Серед пріоритетів – підтримка релокованих українських компаній, активізація B2B-нетворкінгу, участі українського бізнесу у виставках, міжнародних заходах, цифровізація.