28 березня 2024 року відбулось засідання Ради ТПП України

28 березня 2024 року відбулось засідання Ради ТПП України

28 березня 2024 року президент Запорізької ТПП Володимир Шамілов, генеральний директор ТОВ «НВП «Хартрон-ЮКОМ» Олександр Романовський  взяли участь у засіданні Ради Торгово-промислової палати України.

Президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов:

«Стимулювання міжнародного економічного співробітництва та підтримка експорту, надання затребуваних бізнесом сервісів, забезпечення діалогу бізнесу з владою, реалізація гуманітарних проєктів – найголовніші напрями роботи системи ТПП у 2024 році.

Запорізька ТПП продовжує активну співпрацю з профільними комітетами при Торгово-промисловій палаті України, Радою з питань ЗЕД, представниками системи Палат за кордоном. Спільно з компаніями – членами ЗТПП беремо участь у формуванні пропозицій до законодавчих актів, стратегічному плануванні.

Зокрема, у березні в Запорізькій ТПП відбулось робоче засідання комітету підприємців агропромислового комплексу при ТПП України, сформовані пропозиції та проблемні питання до профільних відомств.

Спільно з партнерами працюємо над розробкою Концепції розвитку малого та середнього підприємництва Запорізького регіону.  

Діємо через глобальні бізнес-мережі: Запорізька ТПП є офіційним партнером Enterprise Europe Network (EEN) – найбільшої європейської мережі підприємств. Це дає змогу безкоштовно розміщувати профілі компаній регіону, шукати потенційних бізнес-партнерів, брати участь у міжнародних конгресних заходах.

Консультуємо та навчаємо підприємців: завершилась чергова серія освітніх вебінарів з актуальних бізнес-питань, тривають індивідуальні консультації учасників з питань експортної діяльності.

Дякуємо компаніям – членам Палати, нашим партнерам за активну спільну роботу!».

_________

Учасники Засідання Ради ТППУ затвердили річний звіт діяльності палати за 2023 рік, пріоритетні стратегічні напрями подальшої роботи та питання посилення підтримки бізнесу.

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков подякував усім учасникам за роботу з підтримки підприємництва:

«Не втомлююсь висловлювати захват стійкістю нашого бізнесу. Дякую нашим регіональним палатам за невтомну роботу з підтримки бізнесу у дуже непростих умовах. Ми рухаємось вперед разом. Завдяки системній і наполегливій роботі ми впорались із викликами чергового року війни. Попереду величезна праця з євроінтеграції бізнесу, в яку глибоко включена система Палат».

Ознайомитися з річним звітом ТПП за 2023 рік можна за посиланням.