25 років системі Торгово-промислових палат незалежної України!

25 років системі Торгово-промислових палат незалежної України!

2 грудня 1997 року вступив у дію Закон України “Про торгово-промислові палати в Україні”.

Завданням ТПП законодавчо визначено “сприяння розвиткові зовнішньоекономічних зв’язків, експорту українських товарів і послуг, подання практичної допомоги підприємцям у проведенні торговельно-економічних операцій на внутрішньому та зовнішньому ринках, освоєнні нових форм співробітництва”.
 

«ТПП України створила потужну систему регіональних ТПП, є членом європейських і світових об’єднань Палат. Зараз ми на порозі нового витка в історії палат. Шукаємо модель роботи, яка допоможе підтримувати бізнес, вести його через виклики воєнного стану.  Кожна компанія, що продовжує працювати в Україні, на Україну – це складова Перемоги. Ми поруч із бізнесом 24/7 і добре усвідомлюємо масштаб нинішніх загроз та завдань. Усі проблеми мають рішення, якщо ми об’єднуємось. Бізнес, влада, міжнародні партнери», – зазначив президент ТПП України Г. Чижиков під час спілкування з командою ТПП з нагоди 25-річчя законодавчого затвердження в Україні системи палат.

Торгово-промислова палата України відповідно до цього Закону та свого Статуту, “здійснює представницькі функції як в Україні, так і за її межами, об’єднує торгово-промислові палати та координує їх діяльність”, сказано в документі.

Цим же законом встановлено, що при ТПП України діють Міжнародний комерційний арбітражний суд і Морська арбітражна комісія.

Запорізька торгово-промислова палата – найбільша в регіоні бізнес-асоціація, частина світової та національної системи торгово-промислових палат.
Співпрацюємо з закордонними палатами, бізнес-асоціаціями, донорськими організаціями в рамках понад 70-ти двосторонніх угод. Наші партнери є в Європі і країнах Близького Сходу, Азії і Латинської Америки.
Компанії – члени Палати представляють практично всі галузі економіки.
Гарантом якості послуг виступає впроваджена система менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 (сертифікат DEKRA національного і міжнародного зразків).