Зустріч з представниками бізнесу та громад Пологівського району

Зустріч з представниками бізнесу та громад Пологівського району

Тримаємо діалог з громадами, що релокувались до Запоріжжя з тимчасово окупованих територій. 9 червня віцепрезидент Запорізької ТПП Андрій Куц представив можливості і сервіси, які надає Палата в умовах війни, під час інформаційної зустрічі з головами  громад і представниками бізнесу Пологівського району.

Андрій Куц акцентував увагу на експертних, презентаційних, освітніх послугах, що надає Запорізька торгово-промислова палата. Зокрема, надано інформацію щодо процедури фіксації та оцінки пошкодженого майна, оформлення форс-мажорних обставин. Також у випадках, коли оформлення сертифікату про форс-мажорні обставини є неможливим, при невиконанні договірних зобов’язань в строк, можна скористатися таким інструментом, як оформлення висновку про істотну зміну обставин (hardship), який може бути підставою на внесення змін до договору або його розторгнення.

Важливий маркетинговий інструмент, що допомагає розвивати зовнішньоекономічну співпрацю, – онлайн-платформа запорізького бізнесу PRO_Business, започаткована Запорізькою ТПП: https://catalog.cci.zp.ua.

Основний розділ сайту – двомовний каталог запорізьких компаній.   Наразі на онлайн-платформі представлені понад 600 підприємств області з різних галузей промисловості: машинобудівної, металургійної, легкої, харчової, агропромислової, поліграфічної, хімічної, сфери послуг, консалтингу.

Експерти Палати запрошують представників релокованого бізнесу, громад районів області звертатись за консультаційною, експертною допомогою до Запорізької ТПП!

Захід організовано за дорученням голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Юрія Малашка Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації спільно з Державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області», Управління ЗРП у Запорізькій області РВ Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях, організацій-партнерів.