Таможенный брокер

Про успішні бізнес-історії та здоровий спосіб життя

IMG 6496Діловий клуб Запорізької торгово-промислової палати після вимушеної перерви, на прохання представниць компаній - членів Палати, поновлює роботу. 5 листопада відбулася ознайомча зустріч з постійними та новими учасницями клубу «Жіноча Ліга». Спільна мета – розвиток та самовдосконалення - об’єднала в одній залі бізнес-леді, представниць освіти, громадських організацій, міжнародних проєктів.

Учасниці знайомилися, розповідали про власну діяльність, захоплення, обмінювалися контактами, щоб надалі – знайти підтримку в реалізації бізнес-проєктів, поради щодо самовдосконалення, здорового способу життя, адже Клуб об’єднав представниць різноманітних професій та інтересів.

Модератором дискусії виступила Регіональний координатор проекту ПРОМІС у Запорізькій області, співголова Клубу Світлана Кругляк.

Зустріч розпочалася з огляду міжнародних програм, що спільно з партнерами реалізує Запорізька торгово-промислова палата. Віце-президент ЗТПП Андрій Куц проінформував учасниць зустрічі про можливості, що надає участь у проектах ПРОМІС (Канада), GIZ (Німеччина), ITC (Швеція), EU4Business (ЄС). До речі, майже всі вони мають спеціальні заходи саме для жіночого підприємництва.

Про власний шлях до успіху в бізнесі та рецепти досягнення перемоги розповіла власниця ТОВ «Укрфаворіт» Олена Ісаєва. Її надихаюча історія - про те, як у 2014 році, внаслідок військових дій на Донбасі і вимушеного переїзду до Мелітополя, вдалося зберегти, відродити бізнес у Запорізькому регіоні. Сьогодні компанія «Укрфаворіт» - одна з найуспішніших у Запорізькому регіоні, лідер серед постачальників високоефективних матеріалів та інженерних рішень для ливарного виробництва в Україні.

Ганна Черкашина, президент клубу ділових жінок Мелітополя, власник видавництва і маркетингового агентства «іClub – весь Мелітополь Онлайн» поділилася досвідом жіночого руху у Мелітополі, основна мета якого – підтримка і розвиток жіночого підприємництва.

Попереду – цікаві зустрічі, візити, обмін досвідом. За анонсами ділового клубу «Жіноча Ліга» стежте на сайті Запорізької торгово-промислової палати та у ФБ.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП